Novinky roku 2023

Rozhodli jsme se ponechat úvahu o tom, zda ceny odpovídají hodnotě, kvalitě a vlastnostem produktů výhradně na našich zákaznících. Od počátku roku 2023 proto neuvádíme úroveň běžné ceny a výši slevy. U produktu je pouze jediná prodejní cena.
 
Pro naše stálé zákazníky nabízíme věrnostní program. Po registraci a přihlášení do vašeho účtu můžete čerpat výhody snížené ceny, kredity za každý nákup, možnost uplatnění kreditů ve formě slevy z nákupu a speciální akce a nabídky

Pod tlakem inflace a zvyšujících se cen materiálu, zejména merino vlny, jsme byli nuceni upravit ceny výrobků. Větší změna nastává pouze u řady MERINO, úpravy cen ostatních výrobků jsou mírné nebo zůstaly beze změny.

E-shop je nyní přeložen do 14 jazyků a oslovujeme zákazníky z celé Evropy. Naše produkty nabízíme také prostřednictvím Marketplaces jako Mall, Allegro, Alza a připravujeme eMag, Kaufland a další.

Chystáme zajímavé novinky a postupně budeme doplňovat nabídku.

Aktuálně probíhá výroba produktů pro zimní období z řady TERMO a MERINO. Následovat budou overaly ribano. Pak jarní program řada PRO a TOP. Před létem doplníme také řady COOL a GOLF.

Cestovatel Standa Tikal, vybaven našimi výrobky, se vydal v prosinci na konec světa přes Galapágy do Ohňové země. Oblečení jistě důkladně prověří. O zážitky z cesty se s námi podělí po návratu.

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
DIČ: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Ukrainian
uk