Certifikace

Všechny naše produkty jsou vyrobeny v České republice a jejich vysoká užitná hodnota vám zajistí jejich dlouhodobé a bezproblémové používání. Pracujeme výhradně s kvalitními testovanými materiály vyrobenými v EU.

 


ROUŠKY A ŠÁTKY

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


UJIŠTĚNÍ

vydané dle ust. §13 odst. 5 zákona č. 22/1997 a dodatků, a zejména doporučení Komise EU 2020/403 ze dne 13. března 2020

V souladu s výše uvedeným zákonem a doporučením vydáváme toto ujištění o tom, že námi vyráběný výrobek má vydané prohlášení o shodě, které bylo zpracováno na základě zkušebních protokolů použitých materiálů. 

Zdravotnický výrobek:

  • NANO rouška AGTIVE®

ve shodě i s následujícími odvozenými typy:

  • NANO rouška AGTIVE® FIX
  • NANO šátek AGTIVE®
  • NANO rouška AGTIVE® SPORT
  • NANO šátek AGTIVE® SPORT

Výrobek splňuje všechny požadavky dle ČSN EN 14683 + AC.

Výrobek prošel zdravotním posudkem SZU ze dne 9.10.2020 č. CTZB 187-10478/20-191-193 jako bezpečný.

Výrobky byly navrženy, vyrobeny a schvalovány dle uvedených zákonů, směrnic a ČSN EN norem a odpovídají požadavkům na udělení značky CE.

Byl zkoušen dle ČSN ISO 10993-5 a použité materiály, nanolátky a nanofiltr jsou bakteriologicky a citotoxkicky nezávadné a podle námi vydaných doporučení jsou pro uživatele bezpečné.


FILTRY

Certifikace FILTR


Účinnost filtru Nano Med Clean proti virům potvrdila certifikátem (VFE – Viral Filtration Efficiency) respektovaná laboratoř Nelson Labs v USA. Jedná se o tenkou textilii obsahující nanovlákennou strukturu. Uživatelé si jej mohou vložit do látkové roušky, a chránit se tak celý den. Je lehký a vysoce prodyšný, takže usnadňuje dýchání. Ve srovnání s jinými materiály dosahuje prodyšnosti dvě stě litrů vzduchu na metr čtvereční za sekundu.

Veškerá výroba probíhá v ČR. Doba účinnosti materiálu je stanovena na 12 hodin. Oproti konkurenci se liší předevší vysokou mírou prodyšnosti, a to 200 l/m²/s.
Nanofiltry jsou určeny pro vkládáni do textilních roušek. Filtr má certifikaci CE a je veden na SÚKL jako příslušenství zdravotnického prostředku.
 
V odkazu najdete protokoly VFE, BFE a PFE z Nelson Labs a prohlášení o shodě (CE).
 
NANO filtrace

ODĚVY


Oděvy a víceúčelové prádlo námi uváděné na trh, splňují podmínky metodického doporučení SZÚ č. 1/2000 pro oděvy, které přicházejí do přímého styku s lidským organizmem prostřednictvím kůže, splňují příslušné předpisy a jsou při dodržení stanovených doporučení bezpečné.

 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
DIČ: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
French
fr
German
de
Hungarian
hu
Italian
it
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Slovene
sl
Spanish
es
Ukrainian
uk