Certifikace

Všechny naše produkty jsou vyrobeny v České republice a jejich vysoká užitná hodnota vám zajistí jejich dlouhodobé a bezproblémové používání. Pracujeme výhradně s kvalitními testovanými materiály vyrobenými v EU.

 


ROUŠKY A ŠÁTKY

Certifikace rouškaRouška prohlášení CE

 


UJIŠTĚNÍ

vydané dle ust. §13 odst. 5 zákona č. 22/1997 a dodatků, a zejména doporučení Komise EU 2020/403 ze dne 13. března 2020

V souladu s výše uvedeným zákonem a doporučením vydáváme toto ujištění o tom, že námi vyráběný výrobek má vydané prohlášení o shodě, které bylo zpracováno na základě zkušebních protokolů použitých materiálů. 

Zdravotnický výrobek:

  • NANO rouška AGTIVE®

ve shodě i s následujícími odvozenými typy:

  • NANO rouška AGTIVE® FIX
  • NANO šátek AGTIVE®
  • NANO rouška AGTIVE® SPORT
  • NANO šátek AGTIVE® SPORT

Výrobek splňuje všechny požadavky dle ČSN EN 14683 + AC.

Výrobek prošel zdravotním posudkem SZU ze dne 9.10.2020 č. CTZB 187-10478/20-191-193 jako bezpečný.

Výrobky byly navrženy, vyrobeny a schvalovány dle uvedených zákonů, směrnic a ČSN EN norem a odpovídají požadavkům na udělení značky CE.

Byl zkoušen dle ČSN ISO 10993-5 a použité materiály, nanolátky a nanofiltr jsou bakteriologicky a citotoxkicky nezávadné a podle námi vydaných doporučení jsou pro uživatele bezpečné.


FILTRY

Certifikace FILTR


Účinnost filtru Nano Med Clean proti virům potvrdila certifikátem (VFE – Viral Filtration Efficiency) respektovaná laboratoř Nelson Labs v USA. Jedná se o tenkou textilii obsahující nanovlákennou strukturu. Uživatelé si jej mohou vložit do látkové roušky, a chránit se tak celý den. Je lehký a vysoce prodyšný, takže usnadňuje dýchání. Ve srovnání s jinými materiály dosahuje prodyšnosti dvě stě litrů vzduchu na metr čtvereční za sekundu.

Veškerá výroba probíhá v ČR. Doba účinnosti materiálu je stanovena na 12 hodin. Oproti konkurenci se liší předevší vysokou mírou prodyšnosti, a to 200 l/m²/s.
Nanofiltry jsou určeny pro vkládáni do textilních roušek. Filtr má certifikaci CE a je veden na SÚKL jako příslušenství zdravotnického prostředku.
 
V odkazu najdete protokoly VFE, BFE a PFE z Nelson Labs a prohlášení o shodě (CE).
 
NANO filtrace

ODĚVY


Oděvy a víceúčelové prádlo námi uváděné na trh, splňují podmínky metodického doporučení SZÚ č. 1/2000 pro oděvy, které přicházejí do přímého styku s lidským organizmem prostřednictvím kůže, splňují příslušné předpisy a jsou při dodržení stanovených doporučení bezpečné.

 

NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
CZ
IČO: 09810994
DIČ: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk